Poniedziałek, 18.06.2018, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

II Rajd po Wąwozach Szczebrzeskich „Śladami Podkowy” 15-16.06.2018

II Rajd po Wąwozach Szczebrzeskich „Śladami Podkowy” 15-16.06.2018

BEZ KŁĘBKA

W LABIRYNCIE WĄWOZÓW LESSOWYCH!

 

     Fundacja Szczebrzeszyn Kultur wraz z Linią Hutniczą Szerokotorową Spółka z o.o. i PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie oddział w Zamościu organizują w dniach 15 – 16 czerwca bieżącego roku Drugi Rajd po Wąwozach Lessowych „Śladami Podkowy” dla uczczenia Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz promocji walorów krajoznawczych Roztocza.

    Uczestnicy rajdu poznają miejsca związane z historią walk narodowowyzwoleńczych, będą mieli możliwość czynnego wypoczynku, zdobędą punkty na Odznakę Turystyki Pieszej oraz stempel okolicznościowy. Organizatorzy zapewniają nagrody zwycięzcom konkursów, posiłki, nocleg i ubezpieczenie. Pierwszym stu uczestnikom zostaną wręczone metalowe odznaki rajdowe.

   Nić Ariadny nie będzie potrzebna! Uczestników rajdu poprowadzi bowiem znany i lubiany przewodnik – Janusz Kapecki.

   Warunki uczestnictwa, trasy rajdu, zasady zgłoszenia i wysokość opłaty wpisowej na www.facebook.com/szczebrzeszynkultur

Andrzej Kurantowicz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe