Środa, 19.09.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Piątek

00:00Bogurodzica
00:05Ewangelia dnia i rozważanie (ks. Andrzej Zdunek)
00:15Złota Księga Dobrodziejów Radia
00:30Poradnik radiowy (powtórka)
01:00Króluj nam Chryste (powtórka)
03:00Music Box (powtórka)
RADIOBUDZIK
05:15Poranny pacierz i Godzinki
05:55Złota Księga Dobrodziejów Radia
06:00Wiadomości z życia Kościoła
06:10Pasterski Głos
06:15Ewangelia dnia i rozważanie (ks. Andrzej Zdunek)
06:25Semper Fidelis (ks. Sylwester Zwolak)
06:30Transmisja mszy św. z kościoła pw. św. Mikołaja w Hrubieszowie
07:00Wiadomości/Prognoza pogody
07:20Patron dnia (Karolina Miętkiewicz)
07:40Przegląd portali regionalnych
08:00Wiadomości/Radio z kierowcą/Prognoza pogody
08:10Piosenka tygodnia
08:20Katecheza misyjna (ks. Andrzej Łuszcz)
08:40Rozmowa dnia
9/12
09:00Wiadomości/Serwis sportowy/Prognoza pogody
09:40Poradnik radiowy
10:00Wiadomości/Serwis drogowy/Prognoza pogody
10:10Piosenka Tygodnia
11:00Wiadomości/Serwis z przejść granicznych/Prognoza pogody
POŁUDNIE NA FALI
11:50Pasterski Głos
11:55Złota Księga Dobrodziejów Radia
12:00Anioł Pański
12:05Wiadomości/Serwis sportowy/Prognoza pogody
12:10Piosenka Tygodnia
12:15Książka na antenie "Ziemia Święta krok po kroku"
12:30Wiadomości z życia Kościoła
12:35Semper Fidelis (ks. Sylwester Zwolak)
12:50Radiowa kuchnia (Koło Kobiet Aktywnych przy GOK w Skiebieszowie)
13:00Wiadomości/Prognoza pogody
13:10Muzyka do obiadu
POPOŁUDNIE Z KRZ
14:00Wiadomości/Serwis sportowy/Prognoza pogody
14:10Piosenka Tygodnia
14:20Zapowiedzi sportowe (Małgorzata Kryk)
14:45Patron dnia (Karolina Miętkiewicz)
14:55Dzienniczek św. s. Faustyny Kowalskiej (fragment)
15:00Koronka do Bożego Miłosierdzia
15:20Ewangelia dnia i rozważanie (ks. Andrzej Zdunek)
15:30Złota Księga Dobrodziejów Radia
15:40Rozmowa dnia (powtórka)
16:00Co przyniósł dzień. Magazyn informacyjny
17:10Lasy na Kresach
17:45Emancypantki i Patriotki... wystawa w Arsenale
18:00Transmisja mszy św. z kościoła pw. św. Michała Archanioła w Zamościu
18:55Semper Fidelis (ks. Sylwester Zwolak)
19:00Koronka do Przenajdroższej Krwi Pana Jezusa
20:00Siloe (ks. Józef Zwolak)
21:00Apel Jasnogórski (Radio Jasna Góra)
21:30Exodus Młodych
22:40Książka na antenie "Ziemia Święta krok po kroku"
23:00Co przyniósł dzień (powtórka)
23:55Pasterski Głos