Niedziela, 19.11.2017, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Ludzie Radia

Zarząd

       

  

 

 

ks. Sylwester Zwolak
Przewodniczący Zarządu
Wicedyrektor Katolickiego Radia Zamość
e-mail:   sylwester.zwolak@radiozamosc.pl
tel.:        +48 500 836 089

 

 

 

 

 

 

 

 

ks. Miłosław Żur
Zastępca Przewodniczącego Zarządu
Ekonom Diecezji
 

 

 

 

 

 

 

ks. Michał Maciołek
Członek Zarządu
Kanclerz Kurii Diecezjalnej
 

 

 

 

 

 

 

ks. Robert Strus
Członek Zarządu
Dyrektor Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Zamościu
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrzej Rzemieniak

Zastępca Dyrektora Katolickiego Radia Zamość
ds. Marketingu i Reklamy

e-mail:   andrzej.rzemieniak@radiozamosc.pl
tel.:        +48 515 167 756

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Dział Informacji

 

 

 

 

Małgorzata Godzisz
Sekretarz Redakcji
e-mail:   malgorzata.godzisz@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Niderla
Wydawca Informacji
e-mail:   anna.niderla@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arkadiusz Efner
Reporter
e-mail:   arek.efner@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Małgorzata Kryk
Reporter
e-mail:   malgorzata.kryk@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Muszyńska
Reporter
e-mail:   katarzyna.muszynska@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Prezenterzy

 

 

 

Joanna Suszko
Szef Anteny - Prezenter
e-mail:   joanna.suszko@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Łukasz Kot
Prezenter
e-mail:   lukasz.kot@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Realizatorzy

 

 

Tomasz Pieczykolan
Realizator
e-mail:   tomasz.pieczykolan@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Greszta
Realizator
e-mail:   piotr.greszta@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Dział Promocji i Reklamy

 

 

 

Agnieszka Korabiowska
Specjalista ds. Reklamy
e-mail:   agnieszka.korabiowska@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Technik / Informatyk

 

 

 

 

Paweł Michalski
Technik-Informatyk
e-mail:   pawel.michalski@radiozamosc.pl