×
Środa, 21.11.2018, imieniny: Janusza, Marii, Reginy

Ludzie Radia

      

  

 

 

ks. Sylwester Zwolak
Dyrektor Katolickiego Radia Zamość
e-mail:   dyrektor@radiozamosc.pl
tel.:        +48 500 836 089

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrzej Rzemieniak

Zastępca Dyrektora Katolickiego Radia Zamość
ds. Marketingu i Reklamy

e-mail:   andrzej.rzemieniak@radiozamosc.pl
tel.:        +48 515 167 756

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Dział Informacji

 

 

 

 

 

Anna Niderla-Kudach
Wydawca Informacji
e-mail:   anna.niderla@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arkadiusz Efner
Reporter
e-mail:   arek.efner@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Małgorzata Kryk
Reporter
e-mail:   malgorzata.kryk@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Muszyńska
Reporter
e-mail:   katarzyna.muszynska@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joanna Mazurek
Reporter
e-mail:   joanna.mazurek@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Korespondenci

 


 

Joanna Ferens
Korespondent - Biłgoraj
e-mail:   joanna.ferens@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ewa Monastyrska
Korespondent - Tomaszów
e-mail:   ewa.monastyrska@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Prezenterzy

 

 

 

Joanna Suszko
Szef Anteny - Prezenter
e-mail:   joanna.suszko@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Łukasz Kot
Prezenter
e-mail:   lukasz.kot@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Realizatorzy

 

 

Tomasz Pieczykolan
Realizator
e-mail:   tomasz.pieczykolan@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Greszta
Realizator
e-mail:   piotr.greszta@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Dział Promocji i Reklamy

 

 

Andrzej Kurantowicz
Specjalista ds. Marketingu
e-mail:  andrzej.kurantowicz@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 


 


 

 

Agnieszka Korabiowska
Specjalista ds. Reklamy
e-mail:   agnieszka.korabiowska@radiozamosc.pl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Technik / Informatyk

 

 

 

 

Paweł Michalski
Technik-Informatyk
e-mail:   pawel.michalski@radiozamosc.pl