Środa, 19.09.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Poniedziałek

00:00Bogurodzica
00:05Ewangelia dnia i rozważanie (ks. Daniel Koper)
00:15Złota Księga Dobrodziejów Radia
PORANEK NA FALI
05:15Poranny pacierz i Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
05:55Złota Księga Dobrodziejów Radia
06:10Pasterski Głos
06:15Ewangelia dnia i rozważanie (ks. Daniel Koper)
06:25Semper Fidelis
06:30Transmisja mszy św. z Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim
07:00Wiadomości/Prognoza pogody
07:20Patron dnia
07:40Przegląd portali regionalnych
08:00Wiadomości/Radio z kierowcą/Prognoza pogody
08:10Piosenka Tygodnia
08:20Katecheza ewangelizacyjna (ks. Piotr Spyra)
08:40Rozmowa dnia
PRZEDPOŁUDNIE NA FALI
09:00Wiadomości/Serwis sportowy/Prognoza pogody
09:40Poradnik radiowy (ks. Sylwester Zwolak/Arkadiusz Efner)
10:00Wiadomości/Radio z kierowcą/Prognoza pogody
10:10Piosenka Tygodnia
11:00Wiadomości/Informacje z przejść granicznych/Prognoza pogody
11:50Pasterski Głos
11:55Złota Księga Dobrodziejów Radia
12:00Anioł Pański
 POŁUDNIE NA FALI
12:05Wiadomości/Serwis sportowy/Prognoza pogody
12:10Piosenka Tygodnia
12:15Książka na antenie ""Ziemia święta krok po kroku"
12:30Wiadomości z życia Kościoła
12:50Radiowa kuchnia (Koło Kobiet Aktywnych z Gminnego Ośrodka Kultury w Skierbieszowie)
13:00Wiadomości/Prognoza pogody
13:10Niedziela radiowa w parafii pw. św. Anny w Gródku (Łukasz Kot)
POPOŁUDNIE NA FALI
14:00Wiadomości/Serwis sportowy/Prognoza pogody
14:10Piosenka Tygodnia
14:20Znani i nieznani. Wielcy Polacy w 100-lecie niepodległości (Anna Niderla-Kudach)
14:40Patron dnia (Karolina Miętkiewicz)
14:50Katecheza ewangelizacyjna (ks. Piotr Spyra)
14:55Dzienniczek św. s. Faustyny Kowalskiej (fragment)
15:00Koronka do Bożego Miłosierdzia
15:20Ewangelia dnia i rozważanie (ks.Daniel Koper)
15:30Złota Księga Dobrodziejów Radia
15:40Rozmowa dnia (powtórka)
16:00Co przyniósł dzień - magazyn informacyjny
17:05Zjednoczeni w Duchu (Droga Neokatechumenalna)
18:00Transmisja mszy św. z zamojskiej katedry
18:55Semper Fidelis
19:00Różaniec
19:35Złota Księga Dobrodziejów Radia
20:10Stanisława Łogonowicz - Tango życia
21:00Apel Jasnogórski (Radio Jasna Góra)
21:20Katecheza ewangelizacyjna (ks. Piotr Spyra)
21:30Misja specjalna (ks. Rafał Kowalczuk)
22:40Książka na antenie "Ziemia Święta krok po kroku"
23:00Co przyniósł dzień (powtórka)
23:55Pasterski głos