Środa, 21.03.2018, imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira

Katolicka Szkoła w Zamościu

 

W każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17:15, w cyklu audycji "Szkoły z wartościami" możemy dowiedzieć się o misji i codziennym życiu uczniów, nauczycieli, rodziców, całej społeczności Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. o. Pio w Zamościu.

Audycję prowadzą Aleksandra Flak i Monika Zawiślak, nauczycielki w Katolickiej Szkole Podstawowej.

 

 


2018-03-03

W marcu w audycji Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. o. Pio prowadzący opowiedzą nam o szkolnym wolontariacie. Okazuje się, że potrzeby są duże, zarówno tych, którym udzielana jest pomoc, jak też samych wolontariuszy (oraz ich opiekunów), by móc zrealizować potrzebę niesienia pomocy innym ludziom. W Szkole Katolickiej w Zamościu sposobów na pomaganie jest wiele, wśród nich Szkolne Koło Caritas. 


2018-02-03

W lutym w audycji Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. o. Pio dowiemy się jak społeczność szkoły przeżyła czas świąt Bożego Narodzenia. Będzie o jasełkach, kolędowaniu, zabawie choinkowej oraz balu gimnazjalnym. We wszystkich tych wydarzeniach uczniowie, rodzice i nauczyciele dali poznać swoje muzyczne talenty. 

 


2018-01-06

W styczniowej audycji Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. o. Pio o specyfice edukacji wczesnoszkolnej. Jakie metody stosuje kadra pedagogiczna, by zajęcia dla najmłodszych uczniów były interesujące i pozwalały jednocześnie swobodniej przyswajać wiedzę? Usłyszą Państwo także o tym jak duży wpływ na wychowanie najmłodszych uczniów mają praktyki i zaangażowanie religijne.2017-12-02 

W pierwszej audycji po dłuższej przerwie dowiemy się m.in. jak uczniowie i nauczyciele rozpoczęli nowy rok szkolny, w jakich wycieczkach brali udział i jak obchodzili Narodowe Święto Niepodległości. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania.

 

 

Zdjęcia (4)