„Kobieta świadoma zagrożeń i potrafiąca się obronić”. Każda może stać się ofiarą napadu. Jak się zachować
i pomóc sobie w sytuacji utraty życia? O tym dowiedzą się mieszkanki Zamościa, które wezmą udział w IV edycji kursu samoobrony. Organizatorem 12 bezpłatnych spotkań jest Komenda Miejska Policji. Zajęcia poprowadzi asp. szt. Piotr Nowicki z Wydziału Prewencji KMP w Zamościu.
Posluchaj:
asp. szt. Piotr Nowicki 1
Oprócz ćwiczeń na macie, a te odbędą się na małej hali „MAT” w zamojskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, uczestniczki kursu wysłuchają wykładów z zakresu psychologii oraz procedur prawnych.
Posluchaj:
asp. szt. Piotr Nowicki 2
Nie ważny jest wiek, wykształcenie czy zawód! Liczy się tylko chęć do nauki, by skutecznie obronić się przed napastnikiem przy próbie wyrwania torebki, a nawet pobicia.
Kurs rozpocznie się 22 lutego o godz. 16:00 na małej hali sportowej OSiR w Zamościu. A następne spotkania w każdą środę w godz. 16:00 – 17:30.
Kobiety zainteresowane kursem prosimy o kontakt z Wydziałem Prewencji KMP w Zamościu pod numerem tel. (84) 677 13 22 lub z dzielnicowym. Zapisy potrwają do 22 lutego.
Fot. Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Zamościu