Piątek, 20.04.2018, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Wszystko o Wielkanocy

Wszystko o Wielkanocy
8 lutego 2017 r. do sprzedaży trafiła najnowsza publikacja Wydawnictwa Świętego Filipa Apostoła pt. „Wszystko o Wielkanocy”

Książka wydana jest w formacie A4 w twardej, lakierowanej oprawie. Na prawie stu stronach  zebrane są  najważniejsze informacje dotyczące Wielkanocy. Czytelnik dzięki niniejszej pozycji pozna znaczenie religijne najważniejszego katolickiego święta, tradycje z nim związane, zwyczaje oraz ciekawostki.

Wszystko o Wielkanocy, podobnie jak pozostałe publikacje wydane w tej serii, zawiera quiz wiedzy. Dzięki niemu czytelnik może sprawdzić, które informacje o Święcie Zmartwychwstania Pańskiego zapamiętał, a które musi powtórzyć. Książka jest pracą zbiorową pod red. Ireneusza Korpysia i Józefiny Kępy. Wszelkie teologiczne aspekty książki zostały skonsultowane z ks. dr. Jackiem Molką. Od autorów dowiadujemy się, że: „Wszystko o Wielkanocy” to książka przybliżająca czytelnikowi wydarzenia, które miały miejsce w Jerozolimie ponad 2000 lat temu. Śmierć i zmartwychwstanie Jezusa są centrum wiary chrześcijan na całym świecie. Publikacja w wyważony sposób łączy poważne religijne i kulturowe treści z lekką dozą humoru.

Książka dostępna do kupienia na sklepie internetowym www.swietyfilip.pl oraz pod numerem telefonu +34 372 48 73  lub 516 184 026.

Katolickie Radio Zamość objęło publikację patronatem medialnym.

administrator_

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe