Poniedziałek, 21.05.2018, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Mistrzostwa Liturgicznej Służby w Tenisie Stołowym

 Mistrzostwa Liturgicznej Służby w Tenisie Stołowym
Indywidualne Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w Tenisie Stołowym odbędą się w najbliższa sobotę (18.03) w hali sportowej „Olimpijczyków Polskich” w Szczebrzeszynie.

W mistrzostwach mogą wziąć udział ministranci i lektorzy parafii diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Otwarte będą także dwie kategorie gościnne: dla dziewcząt z grup parafialnych i dla księży, opiekujących się grupami ministranckimi, lektorskimi, scholami.
Kto weźmie udział w tenisowych rozgrywkach inform,uje ks. Piotr Szeptuch, diecezjalny duszpasterz sportu


Ks. Piotr Szeptuch poinformował o godzinach rozgrywek, które odbędą się na dziewięciu stołach.

W rozgrywkach chłopców wezmą udział zawodnicy podzielni na kategorie wiekowe: szkoły podstawowe, gimnazjalne, licealne oraz lektorzy.

W rozgrywkach dziewcząt wezmą udział uczennice szkól podstawowych i gimnazjalnych.

Za oprawą sędziowską odpowiedzialni są miejscowi zawodnicy, którzy będą czuwać nad przebiegiem rozgrywek.

Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej będzie to dla zawodników sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski.

Mistrzem Polski w tenisie stołowym w kategorii od 35 do 45 lat jest ks. Andrzej Łuszcz (proboszcz par. Wniebowzięcia NMP w Buśnie, gm. Białopole). Na ostatnich XXVI Mistrzostwach Polski Księży w Tenisie Stołowym, które odbyły się w Archidiecezji Gnieźnieńskiej zdobył on ponownie złoto. Wielkie zasługi w tenisie stołowym ma także ks. Krzysztof Augustynek (wikariusz par. św. Michała w Werbkowicach).

Zmaganiom w tenisie stołowym towarzyszą sportowe emocje, dlatego  Ks. Piotr Szeptuch zaprasza wszystkich sympatyków tenisa do kibicowania. Na zakończenie mistrzostw najlepszym zawodnikom wręczone będą okazałe puchary i medale.

Wszystkich sympatyków tenisa stołowego serdecznie zapraszamy do Szczebrzeszyna.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe