Poniedziałek, 18.06.2018, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Koncert charytatywny w Majdanie Starym

  • 19.03.2017, 08:22 (aktualizacja 19.03.2017 22:14)
  • Joanna Ferens
Koncert charytatywny w Majdanie Starym
Z inicjatywy Chóru Męskiego „Klucz” z Majdanu Starego, w kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Majdanie Starym odbył się (18.03) koncert charytatywny pod hasłem „Otoczmy Kasię sercem”.

Organizator wydarzenia i kierownik Chóru Męskiego ‘Klucz’, Jerzy Rymarz wyjaśnia, skąd wziął się pomysł na zorganizowanie koncertu:

Z czym zmaga się na co dzień Kasia? Tłumaczy mama dziewczynki, Małgorzata Szcząchor:

Mama Kasi wyraża swoją wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia i tym, którym nie jest obojętny los chorego dziecka:

Na koncercie wystąpiły Zespoły Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju: ‘Zawierucha’ i ‘Diversum’, Zespół Bonum Voces i Chór Męski „Klucz”:

Jako solistka wystąpiła również Anna Rymarz, zaś na zakończenie o zdrowie dla Kasi modlił się proboszcz majdańskiej parafii, ks. Jan Pysz.

Po koncercie organizatorzy zaprosili do Zespołu Szkół w Majdanie Starym, gdzie odbyła się dalsza część spotkania i licytacja przedmiotów przekazanych przez znanych sportowców z przeznaczeniem na leczenie Kasi. Można było wylicytować m.in. narty Adama Małysza, żółta koszulka lidera z autografem od Kamila Stocha, sesja zdjęciowa z siatkarzem Andrzejem Wroną, dwa bilety na półfinał „Tańca z gwiazdami” na żywo, a także złotą monetę przekazaną przez Starostwo Powiatowe w Biłgoraju.

Podczas wydarzenia na leczenie Kasi zebrano ok. 35 tysięcy złotych. 

Gdyby ktoś chciał wspomóc Kasię w jej leczeniu można przekazać darowiznę na konto Fundacji Złotowianka - numer konta 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010 z dopiskiem „dla Katarzyny Magdaleny Szcząchor”.

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (27)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe