Poniżej przedstawiono medalistów trzech turniejów, które odbyły się w kwietniu w Karpaczu (dolnośląskie):
XXXV Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski w Warcabach 100-polowych (turniej główny)
Kategoria do lat 10 (2007 i młodsi):
Dziewczęta:
- 2 miejsce i srebrny medal - Kinga Krzych (MUKS Libero Basznia Dolna)
Chłopcy:
- 3 miejsce i brązowy medal – Maciej Kisyk (MUKS Libero Basznia Dolna)
Kategoria do lat 13 (2004 i młodsi):
Dziewczęta:
- 1 miejsce i złoty medal – Zuzanna Bosak (MUKS Libero Basznia Dolna)
Kategoria do lat 16 (2001 i młodsi):
Dziewczęta:
- 1 miejsce i złoty medal – Klaudia Zaborniak (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
- 3 miejsce i brązowy medal – Angelika Żuk (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
Kategoria do lat 19 (1998 i młodsi):
Chłopcy:
- 3 miejsce i brązowy medal – Jakub Gazda (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
Kategoria do lat 23 (1994 i młodsi):
Dziewczęta:
- 1 miejsce i złoty medal – Natalia Zaborniak (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
XXXV Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski w Warcabach 100-polowych w grze aktywnej
Kategoria do lat 10 (2007 i młodsi):
Dziewczęta:
- 1 miejsce i złoty medal - Kinga Krzych (MUKS Libero Basznia Dolna)
Chłopcy:
- 1 miejsce i złoty medal – Łukasz Malec (MUKS Libero Basznia Dolna)
- 2 miejsce i srebrny medal – Patryk Żak (MUKS Libero Basznia Dolna)
Na uwagę zasługują Maciej Kisyk (4) i Mateusz Sysak (5) – obaj Libero
Kategoria do lat 13 (2004 i młodsi):
Dziewczęta:
- 1 miejsce i złoty medal – Klara Kornaga (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
- 2 miejsce i srebrny medal – Kinga Hulak(LKS Unia Horyniec-Zdrój)
Kategoria do lat 16 (2001 i młodsi):
Dziewczęta:
- 1 miejsce i złoty medal – Angelika Żuk (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
- 2 miejsce i srebrny medal – Klaudia Zaborniak (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
Kategoria do lat 19 (1998 i młodsi):
Chłopcy:
- 3 miejsce i brązowy medal – Jakub Gazda (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
Kategoria do lat 23 (1994 i młodsi):
Dziewczęta:
- 3 miejsce i brązowy medal – Natalia Zaborniak (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
XXXV Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski w Warcabach 100-polowych w grze błyskawicznej
Kategoria do lat 10 (2007 i młodsi):
Chłopcy:
- 3 miejsce i brązowy medal – Łukasz Malec (MUKS Libero Basznia Dolna)
- 4 miejsce Mateusz Sysak (MUKS Libero Basznia Dolna)
Kategoria do lat 13 (2004 i młodsi):
Dziewczęta:
- 1 miejsce i złoty medal – Kinga Hulak(LKS Unia Horyniec-Zdrój)
Na uwagę zasługują: Zuzanna Bosak (Libero)- 4, Klara Kornaga (Unia) - 5
Kategoria do lat 16 (2001 i młodsi):
Dziewczęta:
- 1 miejsce i złoty medal – Klaudia Zaborniak (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
Kategoria do lat 19 (1998 i młodsi):
Chłopcy:
- 3 miejsce i brązowy medal – Jakub Gazda (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
Kategoria do lat 23 (1994 i młodsi):
Dziewczęta:
- 2 miejsce i srebrny medal – Natalia Zaborniak (LKS Unia Horyniec-Zdrój)
PODKARPACKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK WARCABOWY
Napisz komentarz
Komentarze