Sobota, 23.06.2018, imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Cieszanowski Bieg 3 Maja

Cieszanowski Bieg 3 Maja
Po uroczystościach państwowych związanych z uroczystym obchodem dnia 3 Maja, Urząd Miasta i Gminy Cieszanów oraz Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie zapraszają do wzięcia udziału w „Cieszanowskim Biegu 3 Maja”. Zawody odbędą się 6 maja. Start i meta biegu znajdować się będą przy amfiteatrze w Cieszanowie.

Tomasz Róg z Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie zachęca do udziału w wydarzeniu.

Trasa 10 – cio kilometrowego biegu wytyczona będzie na terenie gminy Cieszanów i będzie przebiegać przez teren otwarty, w większości asfaltowy.

Oprócz biegu, fani Nordic Walking będą mogli spróbować swoich możliwości na trasie 5,4 km. Zapisów dokonuje się w formie elektronicznej do 28 kwietnia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://www.pomiar-czasu.pl/zawody.php?nr=z170506

Anna Głowacka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe