Sobota, 23.06.2018, imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Lubaczów. Młodzi radni o CSM

Lubaczów. Młodzi radni o CSM
Młodzieżowa Rada Miasta w Lubaczowie otrzymała Budżet Obywatelski 2017 na realizację projektu związanego z powstaniem w mieście Centrum Spotkań Młodzieży. 20 kwietnia w sali obrad Urzędu Miejskiego odbyło się posiedzenie młodych radnych z organizacjami oraz instytucjami, które dotyczyło idei powstania na terenie miasta miejsca przyjaznego młodzieży.

Mateusz Kwiatek z Młodzieżowej Rady Miasta wyjaśnił, że w Lubaczowie istnieje potrzeba zagospodarowania przestrzeni dla młodych.

Edward Cioch, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Trzeźwości „Via” zaznaczył, że młodzież powinna uczestniczyć w życiu miasta.

Krzysztof Szczepański, wiceprezes Klubu Inteligencji Katolickiej wymienił w jakich obszarach klub może udzielić pomocy i wsparcia młodym radnym.  

Celem spotkania było zebranie opinii mieszkańców Lubaczowa na temat powstania i przeznaczenia tego obiektu w mieście. Centrum Spotkań Młodzieży będzie zlokalizowane przy ul. Marii Konopnickiej 9 w budynku Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Lubaczowie.  

Anna Głowacka

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe