Czwartek, 24.05.2018, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Dom dla rodziny z Kalinowic

Dom dla rodziny z Kalinowic Małgorzata Godzisz
Rodzina Serafinów mieszka w Kalinowicach. Ponad stuletni dom po rodzicach pani Izabeli wymaga gruntownego remontu. Największym problemem jest jednak brak zdatnej wody do picia.

Jej córka, niepełnosprawna 15-letnia Claudia lubi bawić się lalkami, rysować. Ma też proste, zwyczajne marzenia, ale czy do spełnienia? Zapytała o nie obecna na miejscu Małgorzata Godzisz.


Izabela Serafin pokazała nam jak wygląda dom jej rodziny. Grzyb na ścianach, pękające podłogi, nieszczelne okna, niesprawne przewody elektryczne. Powiedziała też, czego potrzebują na teraz.

Zachęcamy naszych słuchaczy do pomocy rodzinie: finansowo lub formie rzeczowej. Rodzina potrzebuje gruntownego remontu domu. Poniżej zamieściliśmy zdjęcia z tego mieszkania i numer konta bankowego Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, na które można wpłacać pieniądze. Liczymy na Państwa wsparcie:

Wpłaty na konto: PKO BP  61 1020 5356 0000 1802 0173 6941 z dopiskiem „dla rodziny Serafinów”.

Małgorzata Sobczuk

Zdjęcia (22)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ela
Ela 17.05.2017, 12:16
Pani Izo jest Pani najcudowniejszą mamą na świecie. Wiele razy miałam możliwość widywania się z Panią czy tez rozmowy i tylko pomogę powiedzieć jedno- Mama Skarb <3

Pozostałe