Poniedziałek, 21.05.2018, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Wkrótce Roztoczański Rajd Rowerowy

  • 16.05.2017, 12:30 (aktualizacja 16.05.2017 13:16)
  • Magdalena Zarembska
Wkrótce Roztoczański Rajd Rowerowy
Trwają ostatnie przygotowania do „III Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego Green Velo”, planowanego na 27 maja. Uczestnicy wystartują z Parku Zdrojowego w Horyńcu - Zdroju i pokonają pętle o długości 45 km.

Po drodze będą odpoczywać poznając historię urokliwych miejsc znajdujących się na trasie. Wśród nich jest Werchrata, Wzgórze Monastyr z ruinami Klasztoru Bazylianów oraz Pustelnią Brata Alberta, Rezerwat jałowców Sołokija  oraz Nowiny Horynieckie z kapliczką przy źródłach. Meta podobnie jak start zlokalizowana będzie w horynieckim Parku Zdrojowym. W programie rajdu także loteria fantowa dla uczestników i konkurs GREEN VELO, w którym nagrodą główną jest rower trekkingowy.

Do udziału w rajdzie zaprasza starosta powiatu lubaczowskiego, Józef Michalik.

Organizatorami imprezy są: Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego i Gmina Horyniec-Zdrój. Partnerami są: Uzdrowisko Horyniec Spółka z o.o., Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji przy Liceum Ogólnokształcącym im. Kościuszki w Lubaczowie, Nadleśnictwo Lubaczów. Patronat medialny sprawuje między innymi Katolickie Radio Zamość.

Magdalena Zarembska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe