Poniedziałek, 21.05.2018, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Kolejny konkurs w PSM I i II st. w Zamościu

Kolejny konkurs w PSM I i II st. w Zamościu
Serdecznie zapraszamy na występy dzieci z Zamościa i regionu lubelskiego grające na instrumentach smyczkowych

dnia 26 maja 2017r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Zamościu podczas XXII Regionalnego Przeglądu Uczniów Klas Skrzypiec, Altówki, Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I stopnia.

Przegląd ma  charakter konkursowy i  adresowany jest   do uczniów szkół muzycznych I  stopnia regionu lubelskiego grających na instrumentach smyczkowych (w wieku od 6 do 16 lat). Przesłuchania konkursowe rozpoczną się o godzinie 9.00 w sali koncertowej Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Zamościu przy ulicy Kościuszki 5. Przegląd ma  charakter otwarty dla uczniów, nauczycieli , rodziców i publiczności.

Podczas Przeglądu zaprezentuje się 39 uczniów ze szkół muzycznych z następujących miast: Zamość, Tomaszów Lubelski, Świdnik, Lublin, Bełżyce, Puławy i Biała Podlaska.  Przesłuchania konkursowe będą podlegały  wnikliwej ocenie jurorów, którzy są profesorami wyższych uczelni muzycznych. Konkurs zakończy się ogłoszeniem wyników o godz. 17.00, podczas którego ogłoszeni zostaną laureaci przeglądu. Celem przeglądu jest prezentacja dorobku artystycznego uczniów klas skrzypiec, altówki, wiolonczeli i kontrabasu szkół muzycznych I stopnia regionu lubelskiego, stałe podnoszenie jakości metod nauczania, upowszechnianie muzyki smyczkowej, wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami przeglądu i ich pedagogami oraz pełni rolę integrującą środowisko muzyczne regionu lubelskiego.

Serdecznie zapraszamy.

Sala Koncertowa Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Zamościu przy ulicy Kościuszki 5

Wstęp wolny.

Katarzyna Muszyńska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe