Wtorek, 22.05.2018, imieniny: Emila, Neleny, Romy

Dni Biłgoraja 2017

  • 19.06.2017, 13:13 (aktualizacja 22.06.2017 21:28)
  • Joanna Ferens
Dni Biłgoraja 2017
Już po raz kolejny, w dniach 17-18 czerwca odbyły się Dni Biłgoraja.

Dni Biłgoraja to dwudniowa, huczna impreza, która zapewnia mieszkańcom miasta wiele ciekawych atrakcji. Kierownik artystyczny BCK, Maryla Olejko, wyjaśnia, w jakim celu organizowane są takie dni miasta:

Pierwszego dnia Dni Biłgoraja, w sobotę, odbył się Aeropiknik. Lotnisko na boisku zapełniło się szybowcami, balonami, symulatorami i latawcami. Sobota upłynęła także pod znakiem imprez sportowych. Odbył się dziecięcy turniej piłki nożnej miast partnerskich o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj oraz XXII kolejka Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj w sezonie 2016/2017, o czym informuje kierownik na obiektach OSiR, Grzegorz Kominek:

Dyrektor OSiR, Eliza Rafał wyjaśnia, w jaki sposób placówka włączyła się w Dni Biłgoraja:

Drugi dzień świętowania to koncerty zespołów tanecznych i występy artystyczne. Gwiazdą Dni Biłgoraja 2017 był Ray Wilson - były wokalista grupy Genesis. Szkocki muzyk zaprezentował zarówno największe przeboje legendarnej grupy Genesis jak i materiał autorski. 

Organizatorami wydarzenia było Biłgorajskie Centrum Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju oraz Urząd Miasta Biłgoraja. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Katolickie Radio Zamość.
 

Joanna Ferens

Zdjęcia (40)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe