Poniedziałek, 16.07.2018, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Ogólnopolski Turniej Tenisowy Lekarzy

Ogólnopolski Turniej Tenisowy Lekarzy
Już po raz IX na kortach tenisowych Return w Zamościu na ul. Studziennej 2 przy Parku Miejskim w Zamościu w dn. 11-13.08 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tenisowy Lekarzy Memoriał dra Tomasza Teresińskiego.

Będzie to wielkie wydarzenie sportowe poświęcone dr. Tomaszowi Teresińskiemu, który zginał w wypadku samochodowym jadąc w drodze na turniej tenisowy. Na zamojskich kortach zagrają lekarze z terenu całej Polski, dla których tenis jest wielką pasją. O idei memoriałów poświęconym zmarłym tragicznie osobom, dla których tenis był pasją życiową mówi Jacek Podkościelny, prezes KT Return Zamość.

Dogodna lokalizacja kortów przy Starym Mieście sprawia, do Zamościa chętnie przyjeżdżają rzesze tenisistów z różnych zakątków Polski.

Turniej w środowisku medycznym cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

W jakich kategoriach wiekowych zagrają tenisiści?

Uroczyste otwarcie turnieju zaplanowano na najbliższą sobotę.

Tenis ziemny to niezwykle emocjonująca dyscyplina spotu, która w kibicach wywiera wiele wrażeń. Finały zostaną rozegrane w niedzielę.


Dla uczestników Memoriału przewidziano atrakcyjne nagrody.

Odkąd na terenie OSIR powstała hala do tenisa znacząco wzrosła ilość osób grających w tenisa, zwłaszcza amatorów. Jacek Podkościelny wyjaśnił na czym polega gra w tenisa ziemnego.

Jeśli ktoś chciałby nauczyć się grać w tenisa najlepiej skorzystać z porad wykwalifikowanej kadry instruktorów nauki gry w tenisa zimnego.

Chcąc nauczyć się grać w tenisa można skorzystać z wypożyczalni sprzętu sportowego.

Aby gra w tenisa sprawiała nam radość wystarczą dobre chęci oraz odpowiedni ubiór sportowy dostosowany do warunków pogodowych.


Dzięki zadaszonej hali tenisowej, która znajduje się przy OSIR turnieje mogą odbywać się kiedy towarzyszy nam deszcz. Jednak porą letnią sympatycy tego sportu chętnie korzystają z otwartych kortów.

Tenis ziemny może uprawiać każdy zarówno letnią jak i zimową porą roku.

Wszystkie osoby zainteresowane tą dyscyplina sportu serdecznie zapraszamy na korty do Zamościa.
 

Więcej o tym wielkim turnieju usłyszymy na antenie w jutrzejszej (09.08) audycji Rozmowa Dnia o godz. 11.15 i 15.40. Gościem rozmowy będzie Jacek Podkościelny, prezes KT Return Zamość.

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Staszek z Puław
Staszek z Puław 11.08.2017, 20:44
Park zamojski został zaprojektowany w 1917 roku i był budowany następne 6 lat i do 1944 r. miał kort tenisowy czyli tu jest stuletnia tradycja tej gry ...
grajaca
grajaca 8.08.2017, 15:15
To prawda, że najlepiej oddać się w ręce specjalistów. Ja chodzę w Warszawie do TennisLove

Pozostałe