Poniedziałek, 16.07.2018, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Pielgrzymka środowisk trzeźwościowych

  • 10.08.2017, 14:08
  • Joanna Suszko
Pielgrzymka środowisk trzeźwościowych
Sierpień to od wielu wieków miesiąc, w którym Polacy pielgrzymują do sanktuariów maryjnych. To także miesiąc trzeźwości. To dlatego już po raz czwarty w sierpniu wyrusza Piesza Zamojska Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych do Sanktuarium Matki Bożej w Krasnobrodzie.

W tym roku pielgrzymka zbiega się też z trwającym Narodowym Kongresem Trzeźwości. Program pielgrzymki podaje duszpasterz trzeźwości w diecezji ks. Czesław Koraszyński.

W jaki sposób zgłosić się na pielgrzymkę?

Ks. Czesław Koraszyński zaprasza do udziału wszystkich, dla których sprawa trzeźwości jest ważna.

IV Piesza Zamojska Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych do Krasnobrodu odbywa się pod hasłem 'Z Maryją – ku trzeźwości Narodu”. Szczegóły i numery telefonów można znaleźć także na plakatach przy kościołach oraz na stronie diecezjalnego duszpasterstwa trzeźwości.

Joanna Suszko
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe