Poniedziałek, 16.07.2018, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

JEZUS NA WSCHODZIE

  • 11.08.2017, 17:21 (aktualizacja 11.08.2017 17:38)
  • Joanna Suszko
JEZUS NA WSCHODZIE
To wyjątkowe rekolekcje z okazji 25 lecia Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

W sposób szczególny chcemy podczas nich dziękować za otrzymane łaski w 25 lat istnienia diecezji i próbować rozpalić ogień Ducha Świętego w sercach mieszkańców tej ziemi oraz przybyłych gości. Do poprowadzenia rekolekcji zaproszeni zostali dwaj ojcowie: Enrique Porcu i Antonello Cadeddu, którzy posługują ubogim w Brazylii i z mocą głoszą Słowo Boże. Mówi o nich ks. Piotr Spyra z Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu, współorganizator wydarzenia.


Jezus na Wschodzie to kontynuacja rekolekcji sprzed dwóch lat. Wtedy w diecezji gościł o. John Bashobora z Ugandy.

Diecezjalne rekolekcje ewangelizacyjne 'Jezus na Wschodzie' odbędą się w sobotę 26 sierpnia na Stadionie OSiR w Zamościu. Ks. Spyra podaje ogólny plan wydarzenia.


Aby uczestniczyć w rekolekcjach na stadionie należy zakupić bilet -cegiełkę w cenie 20 zł, która pokrywa koszty organizacji i wspiera działania ewangelizacyjne w diecezji. Wszystkie potrzebne informacje na temat diecezjalnych rekolekcji można znaleźć na stronie www.jezusnawschodzie.pl Organizatorzy spotkania proszą o modlitwę, pokutę i post w intencji tego wydarzenia!

 

Joanna Suszko
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe