Środa, 18.07.2018, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

FINAŁ LIGI SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET

FINAŁ LIGI SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET
Turniej Finałowy Siatkówki Plażowej Kobiet Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego LZS odbył się w niedzielę (10.09) nad zalewem w Zamościu.

Turniej Finałowy Siatkówki Plażowej Kobiet Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego LZS odbył się w niedzielę (10.09) nad zalewem w Zamościu. W finale wzięły udział cztery drużyny. Finał rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Turniej spełnił założony cel popularyzacji zdrowego stylu życia i miłego spędzania czasu wolnego. Turniej siatkówki plażowej spowodował integrację zawodników. Pierwsze trzy zespoły otrzymały puchary. Turniej finałowy przebiegł w miłej i sportowej atmosferze. Koordynacją całości zajął się Adam Gaca pełniący funkcję sędziego głównego.

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

FINAŁU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET

  1. Paulina Kruk, Karolina Popek (Grabowiec).

  2. Aleksandra Radelczuk, Sandra Górniak (Grabowiec).

  3. Kinga Segieda, Julia Czochrowska (Zamość).

  4. Patrycja Woszak, Katarzyna Baraś (Sitno).

 

 

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe