Środa, 18.07.2018, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

Jacek Podkościelny, Justyna Pastuszak

Jacek Podkościelny, Justyna Pastuszak
KT Return Zamość

Tenis ziemny to dyscyplina sportowa rozgrywana na korcie. Ubiegłego roku na terenie zamojskiego OSiR na ul. Królowej Jadwigi 8 powstała hala do tenisa ziemnego, dzięki czemu warunki do gry w tenisa znacząco się poprawiły i wzrosło zainteresowanie tą dyscypliną sportu. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego wznowiony został nabór do kolejnej edycji programu „Powszechnej Nauki Gry w Tenisa Ziemnego", który adresowany jest do przedszkolaków i uczniów szkól podstawowych.

Na czym polegają zajęcia, co dzieciom podczas zajęć gry w tenisa podoba się najbardziej oraz jakie warunki formalne musiały spełnić poszczególne placówki oświatowe aby uczestniczyć w programie informują rozmówcy Jacek Podkościelny, prezes KT Return Zamość i Justyna Pastuszak, p.o. dyrektora w KT Return Zamość.

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe