Środa, 18.07.2018, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

Lekcje z ZUS

Lekcje z ZUS www.zus.pl
Jaka jest rola ubezpieczeń społecznych i czym skutkuje decyzja o wykluczeniu się z nich?

Na te inne pytania z zakresu ubezpieczeń będą potrafili odpowiedzieć uczniowie szkół, które zdecydują się wziąć udział w projekcie „Lekcje z ZUS”. Oferta jest skierowana do szkół średnich. Jak wyjaśnia Małgorzata Korba, rzecznik ZUS w województwie lubelskim, cykl składa się z czterech lekcji, do których Zakład przygotował materiały, scenariusze i prezentacje.

Szkoła, która zdecyduje się wziąć udział w projekcie, może później zgłosić swoich uczniów do udziału w olimpiadzie z zakresu wiedzy o ubezpieczeniach społecznych.

Aby uczestniczyć w projekcie „Lekcje z ZUS” szkoła powinna zgłosić się do jednego z koordynatorów lokalnych. Ich dane znajdują się na stronie internetowej ZUS.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu „Lekcje z ZUS” można znaleźć na stronie internetowej www.zus.pl, w zakładce „Edukacja z ZUS”.

 

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe