Sobota, 23.06.2018, imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Szkolna Armia Różańcowa

Szkolna Armia Różańcowa
„Odmawiam codziennie różaniec, bo przed złem, to najlepszy mój szaniec” - to hasło, które w rozpoczynającym się roku szkolnym będzie przyświecało członkom Szkolnej Armii Różańcowej.

Jak tłumaczy ks. Julian Brzezicki, diecezjalny moderator Żywego Różańca, inicjatywa modlitwy w szkołach wyszła od osób świeckich.

Ks. Brzezicki zwraca uwagę, że wspólna modlitwa w szkole ma szereg pozytywnych efektów.

Jak podkreśla ks. Julian Brzezicki, członkowie Szkolnej Armii Różańcowej wypełniają wezwania Matki Bożej.

Szkolna Armia Różańcowa ma swoją stronę internetową. Pod adresem www.szar.edl.pl można znaleźć m.in intencje modlitewne na poszczególne miesiące roku szkolnego, ale i posłuchać muzyki religijnej.

Dodajmy, że członkowie Szkolnej Armii Różańcowej spotkają się 6 października w Tomaszowie Lubelskim na dorocznej konferencji. O szczegółach spotkania Katolickie Radio Zamość będzie Państwa informować już wkrótce.

 

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe