Poniedziałek, 18.06.2018, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

10-tka po Ziemi Biłgorajskiej

10-tka po Ziemi Biłgorajskiej
W Biłgoraju w pierwszą niedzielę października (1.10) odbędą się biegi dla dorosłych,dzieci i młodzieży pn. „10-tka po Ziemi Biłgorajskiej”.

W godz. 10.45- 11.40 pobiegną dziewczęta i chłopcy na dystansach: 600, 800, 1000 i 1500m. Następnie o godz. 11.50 na starcie stanął pierwszoklasiści, którzy pobiegną 300 m, a o godz. 12.00 na dystansie 150 m pobiegną przedszkolaki.

Bieg główny na dystansie 10. km odbędzie się o godz. 12.30. Wszyscy zawodnicy wystartują z Zajazdu Nadrzecze. Biegacze będą rywalizować na asfaltowej trasie która poprowadzi przez następujące miejscowości: Nadrzecze - Majdan Gromadzki – Gromada – Biłgoraj. Następnie trasą Biłgoraja zawodnicy pobiegną przez następujące ulicę: Moniuszki, Obwodnicę Północną, Bagienną oraz Targową, gdzie usytuowana będzie na stadionie OSiR meta.

Po ukończonym biegu o godz. 14.00 odbędzie się uroczysta dekoracja zawodników.
Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są do 25.09, a limit osób jest ograniczony. Wynosi 200 osób, dlatego o starcie w biegu decyduje kolejność zgłoszeń.

Głównym celem imprezy jest upowszechnianie biegania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych jako najbardziej dostępnej formy ruchu i rekreacji oraz promocja miasta i gminy Biłgoraj. Organizatorami imprezy są: Wójt Gminy Biłgoraj, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, LKS „Znicz” w Biłgoraju, Inicjatywa Biłgoraj Biega.
 

Szczegóły [kliknij tutaj]

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe