Wtorek, 20.03.2018, imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego

Turniej Piłki Nożnej

Turniej Piłki Nożnej
Tegoroczny XVII już Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Krasnobrodu odbył w niedzielę (1.10) na boisku przy zalewie w Krasnobrodzie.

Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn z Gminy Krasnobród (Krasnobród Centrum, Podklasztor, Podzamek, Stara Huta, Hucisko, Malewszczyzna, Zielone, Dominikanówka, Majdan Wielki i Wólka Husińska). Zespoły zostały podzielone na dwie grupy i rozegrały mecze każdy z każdym. Drużyny rozegrały mecze o I miejsce, a zespoły, które zajęły drugie miejsce w grupach, walczyły o III miejsce na podium. Turniej przebiegał w duchu sportowej rywalizacji a nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwało kolegium sędziowskie z Zamościa w składzie: Sławomir Radliński, Krzysztof Fidor, Piotr Burak i Andrzej Swacha. Po rozegraniu wszystkich meczów wyniki końcowe przedstawiają się następująco:
I miejsce- Krasnobród Podklasztor
II miejsce - Krasnobród Centrum
III miejsce - Majdan Wielki
Trzy najlepsze drużyny otrzymały okolicznościowe puchary, a wszyscy uczestnicy Turnieju pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Wręczenia nagród i podsumowania rozgrywek dokonał: Doradca Burmistrza - Janusz Oś, który w krótkim przemówieniu podziękował zawodnikom za udział w zawodach doceniając ich kunszt piłkarski i zaangażowanie. Sportowa niedziela zakończyła się wspólnym pamiątkowym zdjęciem i deklaracjami udziału w kolejnych rozgrywkach. Tradycyjnie organizatorem tego sportowego wydarzenia był Krasnobrodzki Dom Kultury, zaś nagrody ufundował Burmistrz Krasnobrodu.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe