Środa, 19.09.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Przekazał wygraną

  • 10.10.2017, 10:33 (aktualizacja 13.10.2017 08:31)
  • Joanna Mazurek
Przekazał wygraną
Więcej jest radości w dawaniu niż w braniu – wie o tym na pewno Kamil Pióro.

Młody człowiek z Krasnobrodu przejechał rowerem najwięcej kilometrów, zbierając je na Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Medialnej im. Jana Pawła II. W nagrodę otrzymał rower, który przekazał na rzecz najbardziej aktywnego seniora. Z cyklistą rozmawiał ks. Krystian Bordzań.

Akcja „odLOTTOwa jazda z OSHEE”, którą organizowały Endomondo i Oshee to ogólnopolski projekt promujący sport i zaangażowanie społeczne. Jego celem jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez umożliwienie im włączania się do akcji i wyjeżdżania kilometrów na rowerze, na rzecz jednej organizacji wybranej z pięćdziesięciu, zakwalifikowanych w konkursie. Dla Stowarzyszenia Krzewienia Kultury Medialnej im. Jana Pawła II, które zbierało na projekt dla seniorów, rowerzyści przejechali 2990.29 km.

 

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe