Środa, 19.09.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Zapisy na rajd pieszy

  • 16.10.2017, 11:59 (aktualizacja 17.10.2017 09:32)
  • Małgorzata Kryk
Zapisy na rajd pieszy
Co roku Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego w Zamościu organizuje rajd pn. „Pieczony Ziemniak". Tym razem uczestnicy rajdu spotkają się w sobotę (21.10) z metą w Majdanie Ruszowskim.

Rajdowicze wyruszą pieszo o godz. 9. 15 i będą mieli do wyboru dwie trasy o długości 7. km przez następujące miejscowości:

I trasa: Ruszów - wąwóz - Majdan Ruszowski,

II trasa: Łabuniec - Polanówka – Majdan Ruszowski.

W Rajdzie mogą uczestniczyć turyści indywidualni, sympatycy nordic walking oraz drużyny zgłoszone przez szkoły, a zgłoszenia przyjmowane są do jutra (13.10) u biurze PTTK Oddział w Zamościu, które mieści się przy ul. Staszica 31 w Zamościu.
W ramach wpisowego uczestnicy otrzymają: ubezpieczenie NW, opiekę kadry PTTK, znaczek rajdowy, nagrody w konkursach oraz przejazd autokarem.

Główne cele rajdu to:
- poznanie walorów turystyczno - krajobrazowych Roztocza Północno – Wschodniego,
- zdobywanie punktów do odznak krajoznawczych i turystyki kwalifikowanej,
- popularyzacja odznak krajoznawczych,
- propagowanie wiedzy ekologicznej.

 

Rajd odbędzie się bez względu na pogodę, dlatego wszyscy uczestnicy rajdu powinni posiadać ubiór stosowny do warunków pogodowych.


 


 

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe