Środa, 21.02.2018, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Nietrzeźwi zatrzymani

Nietrzeźwi zatrzymani
Komenda Miejska Policji w lublinie informuje, że minionego weekendu, od piątku do niedzieli (10- 12.11) w naszym województwie doszło do 18 wypadków i 143 kolizji, w wyniku których 23 osoby zostały ranne. Ponadto zatrzymano 44 nietrzeźwych kierowców.

Jednym z kierowców, którego zatrzymano pod wpływem alkoholu okazał się mężczyzna zatrzymany wczoraj (12.11) w m. Tokary w powiecie biłgorajskim. Mężczyzna kierując pojazdem miał w organizmie prawie promil alkoholu, a o szczegółach informuje st. sierż. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Dwóch nietrzeźwych kierowców zatrzymano także w powicie zamojskim. Pierwszego z nich zatrzymano w sobotę (11.11), kiedy mężczyzna na ul. Św. Piątka w Zamościu doprowadził do kolizji. Przyczyną zdarzenia było nie udzielenie pierwszeństwa przejazdu. O szczegółach zatrzymania mężczyzny, który uciekł z miejsca zdarzenia informuje asp. Dorota Krukowska - Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.


Ponad 1,5 promila miał kierowca, który w sobotę (11.11) w m. Łabunie doprowadził do dachowania samochodu. Do szpitala przewiezieni zostali trzej pasażerowie pojazdu.

Asp. Dorota Krukowska – Bubiło z KMP w Zamościu apeluje do kierowców o rozsadek i nie wsiadanie za kółko pod wpływem alkoholu.

Dołączmy się do tego apelu i przestrzegamy kierowców aby w okresie jesienno - zimowym dostosować prędkość jazdy do warunków drogowych. 


 

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe