×
Poniedziałek, 17.12.2018, imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Biłgoraj. Wręczono tytuły honorowe

  • 14.11.2017, 18:03 (aktualizacja 15.11.2017 16:21)
Biłgoraj. Wręczono tytuły honorowe
W ramach uroczystości związanych z 99 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, w Biłgorajskim Centrum Kultury wręczono (11.11) tytuły honorowe.

‘Honorowy Obywatel Miasta Biłgoraj’ – taki tytuł honorowy z rąk burmistrza Janusza Rosłana, otrzymał wieloletni dyrektor Wioski Dziecięcej SOS w Biłgoraju, Ludwik Zboch, który tłumaczy, czym jest dla niego to wyróżnienie:

Tego zaszczytu dostąpił również wieloletni Starosta Biłgorajski, Marian Tokarski, który podzielił się swoimi refleksjami po otrzymaniu tytułu:

Warto dodać, iż Rada Miasta Biłgoraj może przyznać dwa rodzaje tytułów honorowych: ‘Honorowy Obywatel Miasta Biłgoraj’ i ‘Zasłużony dla Miasta Biłgoraj’. O znaczeniu tego tytułu informuje Przewodniczący Rady Miasta Biłgoraj, Marian Klecha:

Wręczeniu tytułów honorowych towarzyszył Koncert Listopadowy z muzyką klasyczną Narodowej Amatorskiej Orkiestry ‘Elegia’ z Nowowołyńska, który stanowił dopełnienie uroczystości związanych z 99 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe