Piątek, 19.10.2018, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Radiowy Klub Seniora

  • 23.11.2017, 20:05 (aktualizacja 29.03.2018 10:13)
Radiowy Klub Seniora
To cykl audycji na antenie Katolickiego Radia Zamość emitowanych codziennie o godz. 8:40. Powtórki programu można wysłuchać o godz. 23:00.
RKS to miejsce przyjazne dla seniorów, w którym możliwa jest integracja osób starszych.

W cyklu 28 audycji poruszane będą najważniejsze zagadnienia związane z zachęcaniem seniorów do aktywności i promujących ideę solidarności międzypokoleniowej. Audycje prowadzone będą przez osoby starsze, natomiast do grona rozmówców zaproszeni będą eksperci z dziedziny medycyny, socjologii, psychologii, ekonomii i polityki społecznej, a także osób czynnie działających na rzecz środowiska seniorów.
 
Tematy poruszane w audycjach mają pokazać m.in. sposób na aktywne życie osób starszych. Podane zostaną pozytywne przykłady korzystania z różnych form spędzania czasu, począwszy od podnoszenia poziomu wiedzy do aktywności fizycznej.
 
Radiowy Klub Seniora odpowiada w głównej mierze na problem niewystarczającej liczby miejsc przyjaznych osobom starszym. Nie zabraknie ciekawych gości, którzy podzielą się swoimi pasjami i przeżywaniem złotej jesieni życia.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe