Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Spraw gwiazdkę na Święta

Spraw gwiazdkę na Święta
Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej po raz kolejny przed Świętami Bożego Narodzenia organizuje paczki dla dzieci najbardziej potrzebujących.

O akcji, która odbywa się pod hasłem „Spraw gwiazdkę na Święta” mówi Aneta Tryniecka, diecezjalny koordynator wolontariatu Caritas.


Gwiazdkę na Święta możemy też sprawić uczniom Sobotniej Szkoły Języka Polskiego w Żółkwi na Ukrainie. Czego im brakuje na zimę wyjaśnia Aneta Tryniecka.

Transport paczek na Ukrainę zaplanowano w dniach 13-14 grudnia. Przypominamy, dary można składać w rejonowych oddziałach Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej lub w biurze organizacji pod adresem: ul. H. Jana Zamoyskiego 1 w Zamościu. Zbiórka potrwa do 16 grudnia.

Małgorzata Sobczuk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe