Piątek, 19.10.2018, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Mikołaj na basenie

  • 5.12.2017, 08:47 (aktualizacja 05.12.2017 09:12)
Mikołaj na basenie
Dobiega końca realizacja programów „Powszechnej Nauki Pływania" i „Nauki Pływania”, które odbywały się w Zamościu, Krasnymstawie i Chełmie. Na zamojskim basenie w zajęciach uczestniczyły dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z Zamościa oraz ze szkół podstawowych z powiatów zamojskiego, tomaszowskiego i hrubieszowskiego. Najmłodsi w czasie zajęć uczyli się podstawowych ruchów pływackich oraz doskonalili nabyte wcześniej umiejętności.

Na zamojskiej Krytej Pływalni w Zamościu dzisiaj (5.12) o godz.10.00 odbędą się zawody mikołajkowe dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu miasta Zamość, które poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy nauki pływania. O konkurencjach, w których wezmą udział uczestnicy zajęć programowych poinformował Jarosław Stumski, prezes Zamojskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej.

Na zakończenie mikołajkowych zawodów dzieci zostaną wyróżnione dyplomami, medalami oraz prezentami od Świętego Mikołaja. Głównymi celami programu są: popularyzacja pływania, oswojenie dzieci z wodą oraz doskonalenie technik pływackich. Organizatorem zajęć oraz zawodów zawodów jest Zamojskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej. Realizacja zajęć współfinansowana jest przez Urząd Miasta Zamość.


 


 

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe