Piątek, 19.10.2018, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Łukawiec. Koncert charytatywny

  • 6.12.2017, 12:29
Łukawiec. Koncert charytatywny
Społeczność Szkoły Podstawowej w Łukawcu po raz kolejny włączyła się w ogólnopolską akcję „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”.

Z tej okazji, 4 grudnia w szkolnej sali sportowej odbył się charytatywny koncert z gwiazdami muzyki disco-polo na czele z Zenkiem Martyniukiem. Wokalista w rozmowie z Alicją Magurą wyjaśnił jak to się stało, że przyjechał do Łukawca.

Zainteresowanie wydarzeniem było tak duże, że organizatorzy musieli wprowadzić rejestracje uczestników. Jak informuje ks. Paweł Dynaka, wikariusz parafii w Łukawcu, w koncercie mogło wziąć udział około 500 osób.

Zgodnie z idea i regulaminem akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”, która zakłada wyłącznie zbiórkę darów rzeczowych, biletem wstępu na koncert były paczki. Dariusz Bogusz, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Łukawcu wyjaśnił, gdzie trafią zebrane dary.

Dyrektor szkoły oraz ksiądz zgodnie podkreślają, że przy koncercie pracowało wielu ludzi, którym należą się podziękowania.

Podczas koncertu pojawiła się również Ewa Dados, dziennikarki Radia Lublin, która zainicjowała całą akcję „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” .

Na łukawieckiej scenie oprócz Zenka Martyniuka pojawili się również Rem Faza, Mika, Miglanc, oraz Adrian Maker zwycięzca 7 edycji Mam Talent.

Zdjęcia (51)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe