×
Wtorek, 18.12.2018, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Zamojska Karta Seniora

  • 21.12.2017, 16:32 (aktualizacja 21.12.2017 23:48)
Zamojska Karta Seniora
Ta wiadomość z pewnością ucieszy osoby starsze. Miasto Zamość wprowadza od stycznia Zamojską Kartę Seniora.

Będzie ona bezpłatna dla każdego, kto ukończył 60. rok życia i mieszka na terenie hetmańskiego grodu. O podjętej inicjatywie i jej realizacji mówi Magdalena Dołgan, zastępca prezydenta Zamościa.


Jak ustaliła obecna w urzędzie Małgorzata Godzisz, posiadanie ZKS umożliwi osobom starszym korzystanie z szerokiego wachlarza usług, a będzie to możliwe dzięki zniżkom stałym lub proponowanym okazjonalnie przez Partnerów Programu. Po wnioski można już się zgłaszać. Zapewnia Joanna Liberadzka-Duras, dyrektor Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej.

Natomiast przedsiębiorcy, którzy chcieliby przystąpić do programu, mają już możliwość złożenia odpowiedniej deklaracji. Dodaje dyrektor ZCITiH.

Karty są imienne i nie mogą być odstępowane innym osobom. Karta wydawana jest na wniosek Seniora w terminie do 30 dni od dnia złożenia poprawnie wypełnionego wniosku, złożonego do Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe