Środa, 19.09.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

KOLĘDANOVA w Zamościu

  • 12.01.2018, 07:01 (aktualizacja 12.01.2018 07:17)
  • Joanna Mazurek
KOLĘDANOVA w Zamościu
Na śpiewanie kolęd i pastorałek zostało już niewiele czasu. Tym bardziej w najbliższą sobotę warto wybrać się do kościoła pod wezwaniem św. Brata Alberta w Zamościu, żeby zaśpiewać je wraz z zespołem KOLĘDANOVA.

Muzycy z KOLĘDANOVA na co dzień związani są m. in. z zespołem Deus Meus, ale współpracowali także chociażby z New Life M, Marcinem Pospieszalskim czy Mietkiem Szcześniakiem.

Koncert zaplanowany jest na godz. 19.00, ale kolędowanie warto rozpocząć udziałem we Mszy św., która sprawowana będzie o godz. 18.00. Proboszcz parafii pw. św. Brata Alberta w Zamościu ks. Marek Mazurek podkreśla, że do śpiewania zaproszeni są nie tylko jego parafianie.

Na stronie internetowej parafii pw. św. Brata Alberta w Zamościu wykonaniu zespołu KOLĘDANOVA można posłuchać kolędy „Pójdźmy wszyscy do stajenki”.

 

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe