Środa, 19.09.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Przebudowa Zielonego Rynku w Tomaszowie Lub.

  • 10.01.2018, 10:35
  • Ewa Monastyrska
Przebudowa Zielonego Rynku w Tomaszowie Lub. UM Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski doczekał się przebudowy Zielonego Rynku. Do przetargu ma dojść w niedługim czasie

Miasto Tomaszów Lubelski rozpoczyna nowy rok od inwestycji. Tym razem przebudowie zostanie podjęty Zielony Rynek, ktory do tej pory skupiał handlowców i kupujących ze okolic miasta i gminy Tomaszów Lubelski.
Burmistrz miasta, Wojciech Żukowski nie kryje zadowolenia z pozyskania środków na ten cel jak i przebudowy miejsca ważnego dla mieszkańców Tomaszowa.


Projekt Zielonego Rynku gontami dachów ma nawiązywać do architektury tomaszowskiego sanktuarium. Nie jest to jednak jedyna zmiana, jaka ma nastąpić w tym miejscu.

Burmistrz miasta Tomaszów Lubeslki, Wojciech Żukowski, zapewnia, że pierwszeństwo sprzedaży na tym miejscu mają osoby, które do tej pory zajmowały się handlem na terenie rynku. 

Wojciech Żukowski zapewnił, że do przetargu dojdzie w niedługim czasie. Wizualizacja rynku dostępna jest na stronie miasta Tomaszów Lubelski jak i na naszej stronie www.radiozamosc.pl

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe