×
Środa, 19.12.2018, imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Turniej skrzatów

  • 11.01.2018, 11:22 (aktualizacja 12.01.2018 07:16)
Turniej skrzatów
Na hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu w najbliższy weekend (13 - 1401) odbędzie się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów.

Sobotnie i niedzielne rozgrywki rozpoczną się o godz. 8.30, a zakończa się późnym wieczorem. Turniej adresowany jest do grupy skrzatów (dziewcząt i chłopców) do lat 12. Więcej o zbliżającym się turnieju powiedział Jerzy Romański, dyrektor turnieju, który jest także wieloletnim sędzią naczelnym w tenisie ziemnym.


Rozgrywki tenisowe zostaną rozegrane systemem każdy z każdym.

W Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów wezmą udział zawodnicy z terenu całej Polski.

Dlaczego turniej cieszy się dużym zainteresowaniem w gronie zawodników z innych województw Polski?

Klaudia Kuczeruk, zawodniczka KT Return Zamość, która weźmie udział w najbliższym turnieju zachęca wszystkich do uprawiania tej dyscypliny sportu.

Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów zakończy się wieczorem w niedzielę (14.01), a wszyscy najlepsi tenisiście zostaną nagrodzeni pucharami, dyplomami i medalami.

Więcej o tym sportowym wydarzeniu usłyszymy jutro (12.01) w audycji Rozmowa dnia o godz. 11.15 i 15.40. Gościem rozmowy będą: Jerzy Romański, dyrektor turnieju, który jest także wieloletnim sędzią naczelnym w tenisie ziemnym oraz Klaudia Kuczeruk, zawodniczka KT Return Zamość.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe