Środa, 17.01.2018, imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana

Jerzy Romański

Jerzy Romański
dyrektor Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Skrzatów i sędzia naczelnym w tenisie ziemnym

Na hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu w najbliższy weekend (13 - 14.01) odbędzie się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów. Sobotnie i niedzielne rozgrywki rozpoczną się o godz. 8.30, a zakończa się późnym wieczorem. Turniej adresowany jest do grupy skrzatów (dziewcząt i chłopców) do lat 12. Rozgrywki tenisowe zostaną rozegrane systemem każdy z każdym. Jerzy Romański, dyrektor turnieju, który jest także wieloletnim sędzią naczelnym w tenisie ziemnym odpowie na pytania kto weźmie udział w zbliżającym się wydarzeniu oraz dlaczego turniej cieszy się dużym zainteresowaniem. Tenis ziemny to nie tylko odbijanie piłeczki rakietą, ale także bieg przez co podczas gry zaangażowane są wszystkie partie mięśni. Tenis ziemny jest popularna ponieważ można ją uprawiać od najmłodszych lat do późnej starości. W rozmowie usłyszymy w jakim wieku najlepiej rozpocząć zajęcia na korcie jako zawodnik.


Klaudia Kuczeruk, zawodniczka KT Return Zamość, która weźmie udział w najbliższym turnieju powie o treningach i korzyściach wynikających z uprawiania tej dyscypliny sportu.


Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów zakończy się wieczorem w niedzielę (14.01), a wszyscy najlepsi tenisiście zostaną nagrodzeni pucharami, dyplomami i medalami.

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe