Środa, 17.01.2018, imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana

Droga Tomaszów Lubelski - Krasnobród realna

Droga Tomaszów Lubelski - Krasnobród realna
2018 rok może okazać się znaczącym dla modernizacji drogi z Krasnobrodu do Tomaszowa Lubelskiego. Pozostaje jednak jeden znak zapytania.

Od kilku lat planowano modernizację drogi z Tomaszowa Lubelskiego do Krasnobrodu. W tym roku trasa łącząca powiat Zamojski z powiatem Tomaszów Lubelski ma szansę na gruntowny remont. Starosta powiatu Tomaszów Lubelski, Jan Kowlaczyk zapewnił, że wysoko ocenione projekty napisane przez powiat dadzą możliwość modernizacji drogi od Tomaszowa Lubelskiego do Zielonego, gdzie znajduje się granica powiatu.


Jak Kowalczyk wyjaśnił, że projekt obejmuje nie tylko poprawę nawierzchni drogi, ale i wszelkie udogodnienia dla podróżujących. 

Burmistrz Krasnobrodu, Kazimierz Misztal, wyjaśnił, że na modernizację drogi Krasnobród - Zielone trzeba będzie poczekać do ogłoszenia naboru w Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. 

Burmistrz gminy Krasnobród zapewnił, że projekt modernizacji drogi jest przygotowany, jednak potrzebne jest zewnętrzne wsparcie finansowe. Droga z Krasnobrodu do Zielonego jest drogą powiatową. 

Ewa Monastyrska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe