×
Środa, 19.12.2018, imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Wieczór Kolęd i Pastorałek w Katolickiej Szkole Podstawowej w Zamościu

  • 12.01.2018, 17:11 (aktualizacja 12.01.2018 19:55)
Wieczór Kolęd i Pastorałek w Katolickiej Szkole Podstawowej w Zamościu fot. Łukasz Kamiński
Szkolne kolędowanie odbyło się po raz ósmy.

Ponad 100 osób uczestniczyło w czwartek (11.01) w Wieczorze Kolęd i Pastorałek w Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. o. Pio w Zamościu. Wykonania utworów podjęli się uczniowie klas I-IV, zapraszając do wspólnego śpiewania swoich rodziców i nauczycieli. Szkolne kolędowanie to już tradycja - zauważyła Monika Sowa, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, organizator spotkania.


W organizację Wieczoru Kolęd i Pastorałek włączyła się także Ewa Szamik, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, która przyznała, że uczniowie byli doskonale przygotowani do występu i wykorzystali wszystkie swoje talenty.

Podczas Wieczoru Kolęd i Pastorałek każda klasa zaśpiewała jeden utwór. Okazuje się, że dzieci bardzo lubią kolędować. Dowiedział się tego od uczniów z klasy III, Weroniki i Marcina, dyrektor szkoły ks. Robert Strus.

Uczestnicy wysłuchali także kolęd w wykonaniu dętego kwintetu absolwentów zamojskiej szkoły muzycznej. W składzie zespołu znalazł się puzonista – Marcin Brzozowski, nauczyciel języka angielskiego. Na zakończenie spotkania wszyscy zaśpiewali kilka kolęd. Wieczór Kolęd i Pastorałek w Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. o. Pio w Zamościu odbył się po raz ósmy.

Mat. ks. Robert Strus

Zdjęcia (13)

fot. Łukasz Kamiński
fot. Łukasz Kamiński
fot. Łukasz Kamiński
fot. Łukasz Kamiński
fot. Łukasz Kamiński
fot. Łukasz Kamiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe