Poniedziałek, 21.05.2018, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Konkurs Piosenki Rosyjskiej

Konkurs Piosenki Rosyjskiej
Po raz czwarty piosenka rosyjska zabrzmi w murach zamojskiej Budowlanki. Za kilka dni (16 lutego) odbędzie się Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej organizowany corocznie w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu.

Liczba zgłoszeń konkursowych zaskoczyła nawet samych organizatorów – mówi Lidia Sternik, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Zamościu:

Z roku na rok rośnie nie tylko liczba uczestników, ale także poziom prezentacji. Warto się postarać, bo na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

16 lutego o godzinie 9.00 sala gimnastyczna zamojskiej Budowlanki zamieni się w salę koncertową. Co więcej, występy młodych artystów będzie można oglądać na kanale you tube. W tym roku uczestnicy IV Konkursu Piosenki Rosyjskiej powalczą także o nagrodę publiczności!

Lista uczestników konkursu została już zamknięta. Wśród tegorocznych wykonawców dominuje repertuar Anny German, Poliny Gagariny, Ałły Pugaczowy, Ani Lorak, Aleksandra Rybaka. Pojawiają się również nowe nazwiska reprezentujące współczesny rosyjski pop takie jak: Jegor Krid, Walerij Meladze czy Grigorij Leps.

Więcej na temat tego wydarzenia w Rozmowie Dnia 13 lutego o godz. 11.15.

Anna Niderla-Kudach
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe