×
Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

Pielgrzym Pokoju - konkurs

  • 6.03.2018, 09:43 (aktualizacja 06.03.2018 09:47)
Pielgrzym Pokoju - konkurs
Czy pokój na świecie jest jeszcze możliwy? Czy Jan Paweł II miał wpływ na rozwiązywanie światowych konfliktów i odzyskanie pełnej niepodległości w Polsce? Jaki był cel tylu pielgrzymek Papieża Polaka? Czy możemy tworzyć społeczeństwo, które będzie dbało o pokój we własnej ojczyźnie przy jednoczesnej trosce o inne narody? – do szukania odpowiedzi na te i wiele innych pytań zachęcają młodych ludzi, organizatorzy tegorocznej edycji Konkursu Papieskiego pod hasłem „Jan Paweł II – Pielgrzym pokoju”.

Do kogo jest skierowany konkurs mówi Damian Burdzań, Koordynator Regionalny Konkursu Papieskiego:

Konkurs będzie odbywał się etapowo:

Osoby, które przejdą do trzeciego etapu zostaną poproszone o napisanie eseju na jeden z podanych przez organizatorów tematów:

Nagrody w konkursie są bardzo atrakcyjne - zapowiada Damian Burdzań:

Młodzież ze szkół ponadpodstawowych (ponadgimnazjalnych) interesującą się osobą i nauczaniem Jana Pawła II zachęcamy do udziału w konkursie. Zgłoszenia do pierwszego etapu trwają tylko do 11 marca.

Konkurs jest organizowany przez Fundację „Instytut Tertio Millennio” po raz czternasty.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe