×
Wtorek, 18.12.2018, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Ostatnia chwila na oświadczenie

  • 12.03.2018, 13:05 (aktualizacja 12.03.2018 13:27)
Ostatnia chwila na oświadczenie
Już tylko do środy rolnicy mogą składać w biurach powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa „Oświadczenie potwierdzające brak zmian w 2018 roku w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego w roku 2017”. Specjalny formularz dostępny jest na stronie internetowej Agencji oraz z biurach ARiMR.

Jak wyjaśnia Marzena Kniaziowska, zastępca kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Zamościu, oświadczenia mogą składać jedynie te osoby, które spełniają określone warunki.

Marzena Kniaziowska podkreśla, że z możliwości złożenia oświadczenia mogą skorzystać osoby, które nie ubiegają się o płatność do bydła, roślin strączkowych czy truskawek.

Podczas składania oświadczenia w biurze ARiMR, pracownicy służą pomocą.

Jeżeli po złożeniu oświadczenia w gospodarstwie rolnika nastąpiły zmiany dotyczące np. działek referencyjnych lub działek rolnych, należy złożyć zmianę do wniosku. Będzie na to czas do 1 czerwca.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe