×
Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików

  • 12.03.2018, 12:58 (aktualizacja 14.03.2018 12:06)
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików
Na hali tenisowej zamojskiego OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu w dn. 10-12.03 odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików.

Uroczyste otwarcie Turnieju odbyło się w sobotę (10.03) z udziałem zaproszonych gości. Andrzej Wnuk, prezydent miasta Zamość życzył wszystkim przybyłym na Turniej zawodnikom udanych rozgrywek.

W turnieju uczestniczyło 16 chłopców i 18 dziewczynek. Turniej rozegrano systemem pucharowym. O składzie zawodników, którzy przyjechali do Zamościa z całej Polski poinformował Jerzy Romański, dyrektor Turnieju


W Turnieju wzięli udział zawodnicy reprezentujący KT Return Zamość.

O początkach kariery ze sportem opowiedział Jakub Ukalski, zawodnik KT Return Zamość.

Jakub Łukalski dodał ,ze treningi w tenisa ziemnego wymagają systematycznej gry.

Jacek Podkościelny, prezes KT Return Zamość przyznał, że nowoczesna hala umożliwia organizowanie różnego rodzaju turniejów.

Jacek Podkościelny zaprasza na czerwcowy X Memoriał Martynki Schütz i Zuzanki Teresińskiej.

Organizatorem Turnieju był KT Return Zamość. Za miejsca 1-3 w grze pojedynczej wręczono puchary, a za miejsca 1-3 w grze podwójnej wręczono medale. Uczestnicy turnieju z miejsc 1-8 otrzymali pamiątkowe dyplomy. Ponadto zawodnicy otrzymali Bony produktowe na sprzęt sportowy do wykorzystania w firmie sportowej: gra poj. pierwsze miejsca bon o wartości 350zł, drugie miejsca 200zł, 3 miejsca 100zł; gra podw. 1 miejsca 100zł, drugie miejsca 50zł. Poziom turnieju oceniono jako wysoki, dużo pojedynków była bardzo zacięta i kończyła się minimalnymi przewagami. Każdy mógł skorzystać z napojów: wody mineralnej, herbaty, kawy.
 

ROZMOWY Z ORGANIZATORAMI I UCZESTNIKAMI TURNIEJU

O przygotowaniach do Turnieju powiedzieli Jerzy Romański, dyrektor Turnieju oraz Jacek Podkościelny, prezes KT Return Zamość.


Jakub Ukalski poinformował o początkach przygody z tenisem zimnym.

O pasji do tenisa powiedziały tenisistki biorące udział w zmaganiach.


 

Załączone pliki do pobrania (1)

Zdjęcia (13)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe