×
Wtorek, 18.12.2018, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Sto na Sto. Akcja lubaczowskich krwiodawców

  • 13.03.2018, 12:35
Sto na Sto. Akcja lubaczowskich krwiodawców Magdalena Zarembska
W tym roku obchodzimy setna rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W całym kraju podejmowane są różne inicjatywy mające na celu upamiętnienie tej wyjątkowej i ważnej daty w dziejach historii naszego narodu. Klub HDK „Krwinka” w Lubaczowie z tej okazji chcą uzbierać 100 litrów krwi.

Akcja, która powstała z inicjatywy lubaczowskich krwiodawców ma odbywać się pod hasłem „Sto na Sto” więcej informacji o tym pomyśle w rozmowie z Alicją Magurą przedstawiła Małgorzata Strycharz, prezes  Klubu HDK „Krwinka” w Lubaczowie.

Zbiórka krwi w ramach akcji rozpoczęła się już w grudniu ubiegłego roku – dodaje Małgorzata Strycharz.

Wszyscy Ci, którzy chcieliby włączyć się w akcję będą mieli ku temu okazję już w kwietniu.

Zachęcamy do wysłuchania całej Rozmowy dnia z Małgorzatą Strycharz, prezesem Klubu HDK „Krwinka” w Lubaczowie, która zostanie wyemitowana w najbliższy czwartek (15.03) o godz. 11.15. Powtórka o godz. 15.40.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe