Niedziela, 22.04.2018, imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Motocykliści pojadą do Radecznicy

Motocykliści pojadą do Radecznicy
Motocykliści z Zamojszczyzny jak co roku hucznie rozpoczną sezon 2018. W samo południe o godz. 12.00 w sobotę (28.04) spotkają się na zamojskim Rynku Wielkim, skąd o godz. 13.00 wyruszą do Radecznicy.

Miłośników jednośladów przybywa, dlatego tego dnia mieszkańcy Zamościa oraz turyści będą mogli zobaczyć motocykle, począwszy od strych, odrestaurowanych, tych zabytkowych skończywszy na nowoczesnych typu ścigacze. Następnie o godz. 13.00 motocykliści wyruszą pojadą do Radecznicy. Bedzie to " VII Pielgrzymkowe Rozpoczęcie Sezonu". O przygodzie z motocyklami opowiedziała Violetta Muszyńska, pasjonatka motoryzacji oraz współzałożycielka i prezes Grupy Motocyklowej Perkun.

Violetta Muszyńska dodała, że w motocyklu, którym aktualnie jeździ zakochała się od pierwszego wejrzenia.

Zdaniem Violetty Muszyńskiej, my mieszkańcy Zamojszczyzny, często nie doceniamy jakie piękne miejsca mamy w okolicy.

Jakie miejsca warto zobaczyć z poziomu motocykla na Roztoczu?


Violetta Muszyńska na liczniku motocykla do tej pory przejechała mnóstwo kilometrów, które można liczyć już w tysiącach.

Fani motoryzacji w jednym z pobliskich barów, który znajduje się na zamojskim Rynku Wielkim będą mogli bezpłatnie napić się gorącej herbaty i kawy. Do uczestnictwa w " VII Pielgrzymkowym Rozpoczęciu Sezonu" do Radecznicy serdecznie zapraszają organizatorzy– Grupa Motocyklowa „Perkun”.

Więcej j o motoryzacji, zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz o zbliżającym się spotkaniu sympatyków dwóch kółek usłyszymy w audycji "Rozmowa dnia" w najbliższa środę (25.04) o godz.11.15 i 15.40. Gościem rozmowy będzie Violetta Muszyńska, współzałożycielka i prezes Grupy Motocyklowej „Perkun”.

                                       Wszystkich motocyklistów, członków Grupy„Perkun” i inie tylko zapraszamy serdecznie w uroczystym rozpoczęciu sezonu 2018   

 


 

 

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe