×
Poniedziałek, 17.12.2018, imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Konkurs dla OSP

  • 10.08.2018, 06:06
Konkurs dla OSP
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa docenia strażaków-ochotników. Od początku czerwca instytucja zaprasza ich do udziału w konkursie pod hasłem „Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi”.

Celem konkursu jest dążenie do ograniczenia wypadków oraz poprawy ochrony zdrowia wśród rolników i członków ich rodzin – wyjaśnia Krzysztof Gałaszkiewicz, dyrektor lubelskiego Oddziału Regionalnego Agencji i tłumaczy na czym polega zadanie konkursowe.

Konkurs składa się z dwóch etapów: wojewódzkiego i ogólnopolskiego. W pierwszym jury powołane w każdym Oddziale Regionalnym ARiMR wyłoni 5 najlepszych prac konkursowych. Wszystkie wyróżnione OSP otrzymają torby medyczne do ratowania życia ludzkiego. Prezentacja oceniona przez Oddział Regionalny najwyżej, weźmie udział w drugim etapie, w którym na fejsbukowym profilu ARiMR odbędzie się publiczne głosowanie. Jednostka OSP, której projekt zgromadzi najwięcej głosów otrzyma defibrylator AED. Nagrodą za zajęcie II miejsca będzie zestaw treningowy składający się z fantoma i defibrylatora, a zdobywca III miejsca otrzyma pilarkę spalinową.

Prace konkursowe do etapu wojewódzkiego można przesyłać jeszcze do 15 sierpnia 2018 r. na adres właściwego Oddziału Regionalnego Agencji.

 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe