Niedziela, 23.09.2018, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego

  • 11.07.2018, 08:19
  • Anna Niderla-Kudach
Nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego
Projekty do BO można zgłaszać do 15 lipca.

Trwa nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego miasta Zamość. Dotychczasowa kwota przeznaczona na jego realizację została zwiększona. Mówi prezydent miasta, Andrzej Wnuk:

Propozycję projektu do zrealizowania w ramach BO może zgłosić minimum 10 mieszkańców miasta. Aby zgłosić projekt, należy złożyć poprawnie wypełniony formularz do zarządów właściwych osiedli, Biura Obsługi Interesanta UM lub przesłać drogą elektroniczną w formie skanu na adres: budzetobywatelski@zamosc.pl.

Formularz zgłoszenia projektu do Budżetu Obywatelskiego jest opublikowany na stronie internetowej urzędu miasta (www.zamosc.pl), a także dostępny w Biurze Obsługi Interesanta oraz siedzibie zarządu osiedla.

Projekty można zgłaszać do 15 lipca, decyduje data wpływu formularza.

 

Anna Niderla-Kudach
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe