Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Hetman Zamość wygrał mecz z Huczwą Tyszowce

Drużyna Hetmana wygrała niedzielne (28.10) wyjazdowe spotkanie z Huczwą Tyszowce 5:1. Zamościanie zdobyli 12. komplet punktów w tym sezonie.

Pierwszą groźną sytuację Hetman stworzył sobie jeszcze przed upływem 5. minut, kiedy to Kamil Oziemczuk uderzył w światło bramki gospodarzy. Jednak pierwszą bramkę na korzyść Hetmana zdobył w 23. min Paweł Myśliwiecki.

Po przerwie wynik podwyższył kapitan zamościan - Przemysław Żmuda.

W 54. minucie ponowną bramkę na 3:1 strzelił Paweł Myśliwiecki, a wynik na 4:1 podwyższył Rafał Turczyn.
Honorowe trafienie Huczwa zdobyła po rzucie karnym w wykonaniu Damiana Ziółkowskiego.

Wynik w 90. minucie ustalił Myśliwiecki, który popisał się hat-trickiem.

W najbliższą sobotę (3.11) na zamojskim stadionie rywalem Hetmana będzie Polecie Kock. Jak będą wyglądały przygotowania zawodników do najbliższego spotkania, powiedział trener Hetmana Jacek Ziarkowski.

POSŁUCHAJ

Wygrana Hetmana jest zwieńczeniem treningów i ciężkiej pracy, a dowodem na to jest I miejsce w ligowej tabeli. Tuz za Hetmanem II miejsce zajmuje Lublinianka Lublin, a trzecie Górnik II Łęczna.

Najbliższy mecz Hetman Zamość - Polecie Kock rozpocznie się w sobotnie popołudnie o godz. 13.00 na stadionie OsiR w Zamościu.

Huczwa Tyszowce – Hetman Zamość 1:5 (0:1)
Bramki: Damian Ziółkowski 88′ (rzut karny) – Paweł Myśliwiecki 23′, 54′, 90′, Przemysław Żmuda 50′, Rafał Turczyn 60′

Huczwa: Joniec – Anioł, Płotnikiewicz (67′ Raczkiewicz), Materna, Misztal – Ziółkowski, Bukowski (67′ Dworak), Baran, Denkiewicz, Miedźwiedź (67′ Kwarciany) – Kaznokha.

Hetman: Kowalczyk – Kanarek, Dudek, Żmuda, Daszkiewicz – Skiba (55′ Skoczylas), Kycko (80′ Markowski), Oziemczuk, Turczyn (60′ Olszak), Byszewski – Myśliwiecki.

Żółte kartki: Damian Baran, Mychajło Kaznokha, Szymon Płotnikiewicz – Michał Skiba, Dawid Daszkiewicz