Sobota, 24.08.2019

Projekt ph. Polska wygrana na fortepianie

  • 14.05.2019, 09:10 (aktualizacja 14.05.2019, 12:41)
  • Łukasz Kot
Projekt ph. Polska wygrana na fortepianie Łukasz Kot
Konkursy przygotowane przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu

Polska wygrana na fortepianie” to tytuł autorskiego projektu Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu, którego finał odbył się (13 maja 2019 r.) w siedzibie placówki. W konkursie na plakat „Wygrał Polskę na fortepianie” wzięło udział 39 uczniów klas 6-8 szkół podstawowych. Natomiast w konkursie na „Wirtualne muzeum Ignacego Paderewskiego” wpłynęło 46 prac multimedialnych uczniów szkół średnich. Uroczystość rozpoczęła Dorota Mach, dyrektor Biblioteki Pedagogicznej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na uroczyste podsumowanie przedsięwzięcia przybył m.in Andrzej Figura - dyrektor Departamentu Kultury, Edukacji i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie który odczytał list od Marszałka Jarosława Stawiarskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zakończeniem części oficjalnej uroczystości było wręczenie nagród laureatom konkursów. Pierwsze miejsce w kategorii plastycznej zajęła Marysia Świst ze Szkoły Podstawowej w Bodaczowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Trzecie miejsce w kategorii na prezentację multimedialną zajęli Mateusz Zwolan i Jakub Gałka z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Oprawę muzyczną finału przygotowali dyrektorzy Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Zamościu Alicja Słupska i Piotr Stopa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przedsięwzięcie "Polska wygrana na fortepianie” było dofinansowanego przez Fundację Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego w ramach programu „Bank Ambitnej Młodzieży”. Patronat medialny sprawowało min Katolickie Radio Zamość.

Łukasz Kot

Zdjęcia (16)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe